Teams
Daily Herald's 2014 Season Coverage
teaser 1
teaser 2
SEARCH
No teams match your search terms.
Show:
Friday, 9/5 7:15 PM
Rock Falls

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Oregon

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Stillman Valley

Richmond-Burton

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Lutheran

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Genoa-Kingston

Byron

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Dixon

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Mendota

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Winnebago

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Berwyn-Cicero (Morton)

Urbana

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
Steinmetz

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Amundsen

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Glenbrook South

  

Friday, 9/5 7:30 PM
New Trier

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Brother Rice

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Ottawa

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Plainfield South

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Noble Street Charter/C. Bulls

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Urban Prep Charter/Bronzeville

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Maine South

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM

  

Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Coal City

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Plano

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Sandwich

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Manteno

Reed-Custer

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Peotone

Herscher

  

Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Clark

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Hope

  

Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:15 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
L.F. Academy

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
De La Salle

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Roosevelt

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
Christian Liberty Academy [Coop]

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
Chicago Marshall

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Metamora

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Friday, 9/5 7:00 PM
St. Ignatius

Tinley Park

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Shepard

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Oswego East

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Oswego

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Plainfield Central

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Plainfield East

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Bishop McNamara

Plainfield North

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Homewood-F.

  

Friday, 9/5 7:00 PM
Lockport

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Thornton

  

Friday, 9/5 7:30 PM
O'Fallon

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Richards

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Friday, 9/5 7:30 PM
Oak Park-River Forest

  

Friday, 9/5 7:30 PM
Saturday, 9/6 1:00 PM
Saturday, 9/6 1:30 PM
Zion-Benton

Waukegan

  

Saturday, 9/6 2:00 PM
East St. Louis Sr.

  

Saturday, 9/6 TBA PM
Bishop Lynch, TX

Fenwick High

  

Saturday, 9/6 12:45 PM
Robeson

  

Saturday, 9/6 1:00 PM
Phillips

  

Saturday, 9/6 6:00 PM
North Lawndale Charter

  

Saturday, 9/6 4:00 PM
St. Laurence

Chicago Vocational

  

Saturday, 9/6 11:00 PM
Lane

  

Saturday, 9/6 1:30 PM
Riverside-Brookfield

  

Saturday, 9/6 2:00 PM
Nokomis [Coop]

  

Saturday, 9/6 1:00 PM
Leo Catholic

  

Saturday, 9/6 1:00 PM
Alden-Hebron

  

Saturday, 9/6 1:00 PM
Saturday, 9/6 1:30 PM
Berwyn-Cicero (Morton)

  

Saturday, 9/6 1:30 PM
Saturday, 9/6 6:00 PM
Immaculate Conception

Mater Dei